Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/eacocz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/eacocz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
MOŽNOSTI VYUŽITÍ - Fotovoltaika

MOŽNOSTI VYUŽITÍ


OCHRANA PROTI ÚNIKU VODY

Pro ochranu Vašeho majetku a zamezení škod, způsobených vytopením objektu. V případě zjištění úniku vody detektory, dojde k okamžitému uzavření vodního ventilu a zastavení hlavního přívodu vody. Ve stejném okamžiku je spuštěna siréna za účelem akustické signalizace úniku vody. Pomocí tlačítka je možno ventil ovládat, např. při odchodu z domu jej zastavit. Pokud jste to před odchodem zapoměli, je možno ventil zastavit na dálku pomocí mobilního telefonu. 

 

DETEKCE POŽÁRU 

Pokud detektor kouře nebo teploty vyhodnotí nebezpečí požáru, ihned oznámí tuto skutečnost pomocí akustického poplachu v domácnosti a zároveň pošle push-up zprávu nebo email vybraným uživatelům. Zároveň může systém odpojit vybrané elektrické spotřebiče a také rozsvítit světla v domě pro lepší orientaci v domě.

PŘÍSTU

PŘÍSTUP

Bezpečný přístup do vašeho domu či bytu umožňuje vstup pouze vašim blízkým a přátelům. Je také možno umožnit přístup v určitém časovém rozpětí – např. pro doručení zásilky nebo jiných služeb.

 

VĚTRÁNÍ

Dle aktuální hodnoty CO2 (oxidu uhličitého) systém automaticky reguluje větrací rekuperační jednotku a díky tomu zajistí čistý vzduch v domě. Pokud není detekován pohyb osob, přejde větrací jednotka do minimálního výkonu.

 

VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ 

Teplota v domě je regulována na základě požadované teploty a nastaveného časového programu. Teploty lze nastavit individuálně pro každou místnost zvlášť. Ovládat lze podlahové, stropní i stěnové vytápění a chlazení. 

 

ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ

Regulace elektrického vytápění zajistí vysoký komfort a zároveň díky efektivnímu ovládání významné úspory energie. Samozřejmostí je měření spotřeby elektrické energie jednotlivých elektrických radiátorů.

 

OSVĚTLENÍ

Na základě dat senzorů jasu a detektoru přítomnosti lze automaticky spínat a také regulovat intenzitu osvětlení ve vybraných místnostech. Regulace barvy světla je také možná.

 

STÍNĚNÍ

Automatická regulace žaluzií, rolet nebo markýz dle požadavků. Samozřejmostí je také možnost stínění za při zvýšení teploty nebo jasu v dané místnosti.

 

MĚŘENÍ HLADINY A OBJEMU V NÁDRŽÍCH

Při překročení minimální nebo maximální hladiny kapaliny v nádrži může dojít ke spuštění alarmu, zaslání zprávy vybraným uživatelům nebo například k přepnutí ventilu či zapnutí čerpadla. Lze však také přesně měřit objem kapaliny v nádrži. Kapaliny: olej, voda, el. vodivé a nevodivé kapaliny. 

 

MĚŘENÍ SPOTŘEBY EL. ENERGIE

Aktuální i kumulovaná spotřeba energie spotřebičů v domácnosti a také osvětlení snadno odhalí největší žrouty elektrické energie. Na základě překročení nastavené spotřeby lze daný spotřebič vypnout nebo obdržet zprávu o zvýšené spotřebě na mobil. 

 

TERÁRIUM

Regulace osvětlení, teploty a vlhkosti je v teráriu zásadní pro vytvoření ideálních podmínek pro Vašeho mazlíčka. Spínání světel dle časového programu, řízení teploty a vlhkosti dle konkrétních požadavků.

 

AUTOMATIZACE

Pomocí nastavených scén bude systém vykonávat zadané úkoly a ušetří tak náš drahocenný čas, který pak můžeme věnovat svým blízkým i svým koníčkům.

To je pouze několik málo příkladů praktického využití chytré domácnosti. Možnosti systému jsou velmi široké a téměř neomezené.

Systém lze navíc postupně doplňovat a rozšiřovat tak jeho možnosti a funkce.

 

 

Top