OVLÁDÁNÍ AFRISO SMART HOME

MŮJ DŮM

Základní přehled o celém systému. Máte možnost nastavení různých režimů fungování domu, např. běžný režim Doma či režim Prázdniny. Dále zde můžete vybrat oblasti, které chcete sledovat nebo ovládat, např. teploty v jednotlivých místnostech, osvětlení, zabezpečovací prvky a další.                            

ZAŘÍZENÍ

V této sekci máte možnost přidávat a nastavovat všechny prvky systému jako např. detektory otevření oken, snímače teploty, snímače vlhkosti, snímače CO2, snímače tlaku, detektory úniku vody, relé, zásuvky a mnoho dalších kompatibilních zařízení.                          

           

PROGRAMY

Nastavení  a funkce všechny prvků v systému. Např. ovládání vytápění v jednotlivých místnostech na základě časů a teplot, ovládání světel nebo dalších spotřebičů či zasílání zpráv v případě vyhlášení havárie či narušení objektu. Možnosti jsou téměř neomezené.                

         

SKUPINY

Tady máte možnost seskupit libovolné prvky a programy do skupin dle libovolných požadavků. Např. skupina Vnitřní a venkovní klima obsahuje všechny snímače teploty, vlhkosti, CO2 a intenzity osvětlení. Ve skupině Komfort jsou obsaženy veškerá světla, spotřebiče a ovladače. Ve skupině Bezpečnost pak najdete veškeré zabezpečovací prvky jako detektor kouře, detektor úniku vody, detektor pohybu, okenní kontakt, poruchový výstup. Je jen na Vás co si do skupiny přidáte.

         

Top