EV car

Wallbox - VICTRON EV Charging station

Slide 1
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Fotovoltaické pole 9,8 kWp

Slide 2
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

3x Multiplus-II 48/5000/70-50, MPPT RS 450/200

Slide 3
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

FV pole 5,4 kWp se samozátěžovou konstrukcí

Slide 4
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

3x Multiplus-II 48/3000/35-32, MPPT 250/100

Slide 5
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

FV pole na křídlicové střeše

Slide 6
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

3x Multiplus-II 48/3000/35-32, MPPT RS 450/100

Slide 7
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Fotovoltaické pole 3,6 kWp

Slide 8
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Bateriové úložiště Pylontech 10,5 kWh

Slide 10
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

FV pole 7,2 kWp na plechové falcované střeše

Slide 11
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Bateriové úložiště Pylontech 17,7 kWh

Slide 12
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

3x Multiplus-II 48/3000/35-32, MPPT 250/100

Slide 13
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Rozšíření o FV pole a regulátor MPPT

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

 

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

 

Karel, Želechovice: Již před rokem byla nainstalována fotovoltaická elektrárna včetně pozdějšího rozšíření výkonu. Zvolil jsem firmu Easy Control s.r.o. což byla správná volba. Výborná komunikace a ochotný přistup. Moc děkuji a kdo chce vidět profesionálně odvedenou práci a mít doma systém Victron, objedná si fotovoltaiku u firmy Easy Control s.r.o.

Lenka, Petrovice: Dlouho jsme s manželem o pořízení FVE přemýšleli a nakonec jsme moc rádi, že jsme si vybrali firmu Easy Control. Velice mile nás překvapilo zpracování cenové nabídky, která byla detailně a jasně rozepsaná. Instalace fotovoltaické eletrárny proběhla hladce, za 2 měsíce od podpisu smlouvy. Jsme překvapeni, kolik energie ze sluníčka FVE vyrobí. Firmu Easy Control doporučujeme!

Pavel, Zlín: Firmu Easy Control jsem oslovil na základě reference od svého známého. Komunikace s panem Foberem byla od začátku velmi příjemná a věcná. Při našem setkání mi vše vysvětlil a ukázal jak systém FVE Victron funguje. Samotná instalace probíhala jako po drátkách: kluci přijeli, namontovali konstrukce, FV panely, technologii a provedli potřebnou elektroinstalaci – vše bylo hotovo za 3 dny. Oceňuji hlavně preciznost provedené práce a také to, že na čem jsme se domluvili, vždy platilo.

Matěj, Holešov: Od začátku jsem byl rozhodnut pro systém Victron a to z důvodu jeho pověstné kvality a spolehlivosti. Už zbývalo jen najít tu správnou firmu. Na webu jsem objevil stránky firmy Easy Control, které mě zaujaly. Poslal jsem poptávku a hned druhý den mě Patrik kontaktoval. Jeho pohodový a zároveň profesionální přístup mě přesvědčil, že instalaci FVE svěřím právě této firmě. Fotovoltaika šlape jako hodinky. Díky, kluci!

Jiří, Olomouc: Perfektní komunikace a skvěle odvedená práce. Profíci, kteří rozumí své profesi.

Alena a Petr, Brušperk: S firmou Easy Control jsme velmi spokojeni. Fotovoltaickou elektrárnu nám navrhli na míru dle potřeb naší domácnosti. Instalaci provedli za méně,než 4 měsíce od podpisu smlouvy a zaslání zálohy na materiál. Zařídili také připojení FVE k síti a vyřídili dotace z NZÚ. Doporučujeme a děkujeme.

Josef, Židlochovice: Profesionální a zároveň lidský přístup, precizně provedená instalace FVE. Nemám, co bych vytknul a dávám palec nahoru!

Veronika, Krumlov: Pánové z firmy Easy Control provedli kompletní instalaci (konstrukce, panely a celou technologii Victron i veškeré kabelové propojení. Také nastavení a uvedení elektrárny do provozu. Korektní jednání a jasná komunikace. Velmi doporučujeme!

 

Top